zdj

Witam Cię moim świecie-świeci magii i ezoteryki.

Pracuję  z kartami Tarota już od wielu lat i wiem z doświadczenia ,że energia i siła tych kart jest nieograniczona. Wykorzystując wiedzę ,doświadczenie oraz swoją intuicję w pracy z nimi jestem gotowa uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące zdrowia, uczuć, miłości, przyjaźni, pracy i finansów .Do pomocy wykorzystuje również zdolności mediumiczne oraz wiedzę z astrologi i terapii naturalnych.

Od najmłodszych lat miałam kontakt z tym co nieuchwytne i pozazmysłowe. Energie z drugiej strony manifestowały się w moim życiu na różne możliwe strony, dlatego starałam się nieść pomoc duszom, które potrzebowały takiego wsparcia. Jednak największym powołaniem i jednocześnie największym szczęściem  jest dla mnie niesienie pomocy i wsparcia ludziom tu na ziemi …

Zapraszam na spotkanie z moimi kartami i darem ,który otrzymałam wraz z pojawieniem się tu na ziemi. Indywidualne spotkanie tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod nr 660 812 835.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiej pomyślności

„Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka” Konficjusz

Zobacz więcej


Doris  wizyty indywidualne lub na telefon  660-812-835

Profesjonalnie.. z sercem do problemu i z wielka empatia – Dziękuje

Anna z Rybnika

Dzieki Pani  nie dałem sie oszukać a teraz baczniej zwracam uwage na intencje współpracowników i dziekuje za przypomnienie ..że tak naprawde w nas jest wolna wola ..i my tak naprawdę decydujemy  o wszystkim…tylko czasami zapominamy…wówczas warto sobie przynajmniej o Pani przypomniec by zobaczyc swiat z innej perspektywy

Marcin z Krakowa

Dziekuje ,że można liczyć na tak pozytywne i pełne serca podejście do ludzkich problemów.

Iwona z Kanady

wielokrotnie korzystała z Pani usług i mówiła, że zawsze ma Pani dla niej ciepłe słowa i niezwykle rzetelną odpowiedź na problemy. Skorzystałam i nie żałuję.

Elżbieta T.

Droda Doris, rozmowa z Pania sprawila że uswiadomilam sobie móje subiektywne okulary …warto spojrzec czasem z boku na problem w jakimsie tkwi .Dziekuje za cenne wskazówk  i-  Wdzięczna

Asia z Olkusza

Do wstawiania kart zawsze podchodziłem sceptycznie, myśląc, że to baje dla naiwnych. Skorzystałem i stwierdziłem, że coś w tym jednak jest. Dziękuję za nadzieję, którą Pani mi dała.

Adam P.Tychy

Doris Twoje uwagi i porady okazały się dla mnie niezwykle cenne i pozwoliły mi uniknąć bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Dziękuję.

Natalia K.

Dziekuje ,że można liczyć na tak pozytywne i pełne serca podejście do ludzkich problemów.

Iwona z Kanady

Dziekuję z całego serca …  za nadzieje i za otwarcie oczu…i zgodnie z Pani słowami, jest dla nas jeszcze jakaś szansa…zreszta zawsze jest jakas droga grund by wybrać najlepszą dla nas.

Magdalena M.

Korzystałam trzeci raz z Pani usług i ponownie zaskoczyła mnie Pani swoim profesjonalizmem i trafną oceną sytuacji.

Grażyna z Gdańska

Pani Amaranto, Pani wróżba zmusiła mnie do zastanowienia się nad moim życiem i spojrzenia na nie z właściwej perspektywy. Teraz wiem, gdzie popełniłam błąd i co należy zrobić, aby to naprawić.

Ola z Katowic