Upust zapalnej krwi bańką z ciała (al-hidżaba)

Zabieg polega na przecięciu bezbolesnym naczyń krwionośnych, oczywiście w odpowiednim miejscu oraz wycofaniu z krwiobiegu odpowiedniej ilości czarnej toksycznej krwi.

Zapobiega to powstawaniu chorób, ponieważ zmniejsza się ciśnienie krwi, przez co czujemy się znacznie lepiej  a stany zapalne , bóle  znikają.

Indywidualnie dobiera się punkty na ciele przeważnie na plecach , po wcześniejszym rozgrzaniu punktów, zdezynfekowaniu delikatnie nakłuwa się skórę i precyzyjnie nakłada bańki chińskie.

Zabieg jest przeprowadzony profesjonalnie przez doświadczonego praktyka hidżaby, bezbolesny.

Bańka pod ciśnieniem ściąga toksyczną krew z punktów gromadzenia się „złej” krwi pobudzając li fe do prawidłowego funkcjonowania.

Bałam się zabiegu jednak ledwie były odczuwalne nakłucia skóry, Pan Mido ma w tym doświadczenie i czuje się profesjonalizm i ze jest znawca tematu, pokazywał mi co schodzi: nawet czarne skrzepy krwi w miejscach gdzie długo odczuwałam bóle na plecach. Już po 1 waszym zabiegu przestałam odczuwać ból w biodrze , który był dotkliwy po urodzeniu dziecka, niesamowite. Polecam zabieg poczułam wielka ulgę  w plecach, napięcia zeszły i najważniejsze biodro mnie już nie boli.

Joanna

Miałam bóle kręgosłupa, masaże pomagły na chwile a  po pierwszym zabiegu rozwiazał się, okazało się ewidentne zablokowanie przepływów limfy, krwi i ciagłe stany zapalne powodowały ból ,.po ściągnięciu toksycznej krwinormalnie wróciłam do pracy bez proszków przeciwbólowych..po paru dniach na plecach nie było nawet sladu po zabiegu…dziekuje

Małgosia

Zapisy oraz wszelkie informacje:

Mido tel.: 662-226-144