Stosuje autorskie podejście wsparcia procesów leczenia, które bazuje przede wszystkim na wiedzy związanej z Recall Healing / Totalna Biologia (www.recallhealing.pl) oraz wielu technik uzupełniających, które z reguły pozwalają mi osiągać pożądane rezultaty pracy z pacjentami. Można to nazwać podejściem holistycznym, gdyż dotykamy całej sfery odpowiadającej za dobre samopoczucie i zdrowie człowieka.

Konsultacje Recall Healing/Totalna Biologia pozwalają znaleźć, zdefiniować oraz zrozumieć przyczynę i genezę swojej choroby, co w konsekwencji wzmocnia działania lecznicze medycyny konwencjonalnej, ale też może doprowadzić do całkowitego uleczenia.

Zapraszam na bezpłatną konsultację

Marcin Gieracz tel. 609-827-140
Moje publikacje znajdą Państwo tutaj.
więcej informacji o mnie znajdą Państwo na stronie internetowej.

Przypadek jednego z pacjentów

=

Problem pacjenta / diagnoza:

cykrzyca typu II,
chroniczny ból pleców u podstawy w krzyżu

=

Rozpoznane emocje związane z problemem:

obawa przed utratą płynności finansowej,
obawa podjęcia ogromnego ryzyka związanego z przejęciem biznesu (hurtowni)

=

Wykorzystanie wiedzy Recall Healing:

wskazanie konkretnych emocji związanych ze schorzeniami; healthcoaching nad zrozumieniem przyczyn i powodów schorzeń;Pan Robert zwrócił się do mnie przez dalekich znajomych. Diagnoza: pierwsze oznaki cukrzycy typu II. Lekarka Pana Roberta stwierdziła, że to jest cukrzyca, więc zapisała leki, które trzeba brać do końca życia. Druga kwestia to chroniczny ból pleców u podstawy, który trwa z różnym natężeniem od 4-5 lat. Nie pomagają serie leczniczych masaży, bańki, akupunktura, itp.

Pierwsze pytanie podczas sesji poznawczej “Od kiedy ma Pan problem z pieniędzmi?” – ból pleców w krzyżu to emocje związane z przepływem pieniędzy, ich brakiem albo obawą, że nie wystarczy nam tych pieniędzy, które mamy. Drugie pytanie związane było z cukrzycą “Panie Robercie, jest Pan w ciągłej gotowości do działania, w stresie – zwarty i gotowy do boju” – wysoki cukier jest emocjonalnym przejawem dostarczania energii organizmowi, który musi walczyć, działać ponad stan”. Pytania o tyle nie zdziwiły, że były trafione w sedno. Okazało się, że Pan Robert pięć lat temu przejął hurtownię od wspólnika i wszystko zostało na jego głowie. Wbrew pozorom pieniędzy wcale nie było więcej, bo klienci bardziej lubiący jego wspólnika – odeszli. W Panu Robercie się aż zapaliło. Nie dość, że musiał zarządzać biznesem, to jeszcze trzeba było walczyć o nowych klientów, których zdobyć bardzo trudno. I tak zaczęła się frustracja i gonitwa za pieniędzmi – klientami – zleceniami.  Nie wytrzymywał tego napięcia.

=

Co było przedmiotem konsultacji?

Oczywiście zdiagnozowanie przyczyn i głównych powodów nie było trudne, bo wiedza Recall Healing pozwala od ręki wskazać emocjonalny powód danej choroby czy schorzenia. Trudnością okazało się “wyprostować” u Pana Roberta sposób działania i myślenia o biznesie, o życiu. I na tym się skupiliśmy. Bóle pleców zniknęły niemal od razu – dosłownie. Z podwyższonym cukrem Pan Robert borykał się jeszcze kilka miesięcy, aż nastąpił przełom. Poddał się kilku terapiom głębokiej relaksacji. Zaczął praktykować techniki oddechowe, co pozwoliło mu uspokoić siebie, ale również swoje otoczenie. Wdrożył zoptymalizowaną dietę w ramach zaleceń lekarskich. W końcu uwierzył i przekonał, że na nic nie ma wpływu, że wszystko dzieje się po coś. Że stara się i jest pokornym człowiekiem, i że to wystarczy, aby pomyślnie stawiać czoła każdego dnia. Już nie walczy, tylko żyje, prowadząc hurtownie.

Kontakt telefoniczny: 603-676-351