Hydrokolonoterapia

Sposób na powrót organizmu do równowagi - i poprawieniu samopoczucia

Dowiedz się więcej poniżej

Zobacz więcej

Zobacz co możesz zyskać

=

Wzmacnia mięśnie okrężnicy

=

Poprawia ruchy perystaltyczne jelita

rozmasowywuje mięśnie klatki piersiowej, wzmacnia ramiona i górną część kręgosłupa, ujędrnia piersi , prostuje klatkę piersiową, zmniejsza obwód brzucha

=

Regeneruje śluzówkę jelita

W połączeniu z odpowiednią dietą regeneruje śluzówkę jelita pozwalając zabliźnić się występującym tam mikrouszkodzeniom.

Wspomaga przy leczeniu nadwagi,

=

Odpowiednia populacja flory bakteryjnej

Po hydrokolonoterapii wzrasta w jelitach populacja prawidłowej flory bakteryjnej, niezbędnej do zapewnienia nam właściwego poziomu niektórych witamin i składników mineralnych.

=

Oczyszcza krew

Uwolnienie jelita grubego z zalegających, stwardniałych resztek pokarmowych przywraca prawidłową funkcję przewodu pokarmowego, w tym zwłaszcza wątroby i jest najlepszym, dobroczynnym działaniem na rzecz naszego organizmu.

=

Działa odmładzająco na wszystkie organy.

=

Poprawia się cera

Znikają wypryski na skórze. Skóra,  która wobec udrożnienia i usprawnienia wątroby oraz oczyszczenia krwi zostaje odciążona z pełnienia funkcji zapasowego organu oczyszczającego krew. Poprawia się cera, znikają wypryski.

Co to jest hydrokolonoterapia

Hydrocolonoterapia jest to wodolecznictwo jelita grubego, polegające na użyciu wody do wewnętrznego oczyszczania okrężnicy bez użycia chemikaliów i lekarstw. Jest to najstarsza naturalna metoda profilaktyki i przywracania zdrowia, stosowana od kilkunastu lat w wielu krajach.

Czyszczenie jelita grubego korzystne jest zarówno dla osób chorych jak i zdrowych. Celem zabiegu jest usunięcie:·

·         nagromadzonego przez lata osadu kamieni kałowych;
·         odpadków powstałych przy złym łączeniu pokarmowym;
·         toksyn zalegających kilka lat;
·         soli i metali ciężkich;
·         konserwantów;
·         pasożytów i grzybów;
·         bakterii chorobotwórczych;
·         produktów fermentacji i procesów gnilnych.

hydrokolonoterapię prowadzi Dorota Haas-Kimel

Dorota Haas-Kimel

Dorota Haas-Kimel

Czyszczenie jelit metodą grawitacyjną i Wodą ozonowaną.
Specjalista z 20 letnim doświadczeniem Dorota Haas-Kimel zaprasza !
ZAPISY 603-676-351.

Zapisy:

tel. 603-676-351,
tel. 883 077 088,
tel. 32 255-53-42

Adres: Katowice, Pułaskiego 20

 

Najczęściej zadawane pytania

czy zabieg jest bolesny

Przeprowadzam kolonoterapie grawitacyjną, róóżniąca się od ciśnieniowej tym, że podczas czyszczenia nie wyrywa kosmków jelitowych, więc i nie boli.

Czy Hydrokolonoterapia jest bezpieczna

Jak najbardziej. Do przeprowadzania hydrokolonoterapii wykorzystuje bardzo dobrej jakości aparatury. Dodatkowo cała procedura jest wykonywana z zachowaniem absolutnej czystości i wymogów higieny.

Jak wygląda procedura Hydrokolonoterapii

Do odbytnicy pacjenta mocowana jest jednorazowa kanka, przez którą płynie woda o odpowiednim ciśnieniu grawitacyjnym i temperaturze; nieczystości usuwane są bezpośrednio do kanalizacji. Zabieg jest bezbolesny, pacjent odczuwa jedynie lekkie parcie. Jednorazowo usunąć można od 1,5 do nawet 4 kg nieczystości. Po takim „myciu” jelit organizm ma możliwości powrotu do równowagi, poprawia się wyraźnie samopoczucie.

Czym różni się hydrokolonoterapia od lewatywy

Zwykła lewatywa, pozwala przepłukać tylko 20 do 30 cm dolnego odcinka przewodu pokarmowego a więc odbyt, esicę i w najlepszym razie końcowy fragment okrężnicy zstępującej. Tymczasem hydrokolonoterapia pozwala przepłukać całe jelito grube, którego długość jest zmienna osobniczo i waha się w granicach od 100 do 200 cm.

Warto przeczytać. 

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.