Holistyczny masaż odmładzający Anti-Aging

Holistyczny masaż odmładzający Anti-Aging

~Masaże holistyczne odmładzające ANTI-AGING

z zastosowaniem Aromaterapii i technik wschodu:

 

ODMŁADZANIE PRZEZ MASAŻE

Starzenie jest naturalnym, nieuchronnym procesem wpisanym w nasze życie. Z upływem czasu w skórze zachodzą procesy prowadzące do zmian na wszystkich jej poziomach i strukturach.Pogarsza się ukrwienie skóry, zmniejsza się ilość i grubość włókien sprężystych a komórki skóry ulegają stopniowej degradacji. Skóra staję się sucha, wiotka, traci elastyczność, nabiera szarego odcienia. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy a owal twarzy traci swój prawidłowy zarys i napięcie.Wszystkie te procesy są nieuchronne ale można je skutecznie zahamować i znacznie spowolnić w sposób przyjemny i nieinwazyjny bez konieczności stosowania zabiegów medycyny estetycznej.

Masaże anti-aging z zastosowaniem wschodnich technik manualnych,są jedną z metod opóźniania starzenia się. Pozwalają na dłużej zachować młodość skóry a zarazem atrakcyjny wygląd.Ich zaletą jest kompleksowość oddziaływania, której podstawą jest odpowiednio indywidualnie dobrana synergia techniki do aktualnego stanu skóry i mięśni twarzy, która oddziałuje nie tylko na naskórek i skórę właściwą ,a także na niższe struktury podskórne, mięśnie oraz włókna tkanki łącznej, pobudzając procesy odnowy i regeneracji.Regularne i cyklicznie wykonywane masaże przeciwstarzeniowe stanowią naturalny i fizjologiczny sposób poprawiania urody twarzy i stanowią doskonałą profilaktykę spowalniania procesu powstawania zmarszczek i utraty jędrności skóry.

Do masażu stosowane są wysokiej jakości profesjonalne zimno tłoczone oleje roślinne oraz naturalne olejki eteryczne,pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych niemieckiej firmy Primavera, które mają właściwości odżywcze i pielęgnacyjne. Zimnotłoczone biooleje roślinne są pozyskiwane z czystych kontrolowanych ekologicznych terenów z najdalszych zakątków świata. Są całkowicie wolne od wszelkich konserwantów, barwników, syntetycznych zapachów oraz innych toksycznych komponentów. Ich całkowita biozgodność z naturalną strukturą skóry pozwala odbudować szkody spowodowane niewłaściwą pielęgnacją. Poza tym biooleje doskonale się wchłaniają nie zatykają porów mają właściwości pielęgnacyjne, skutecznie wzmacniają powodując ,że skóra jest odżywiona i pełna blasku. Szeroki asortyment różnorodnych olejków pozwala na ich indywidualne dopasowanie do rodzaju i aktualnych potrzeb skóry. Esencje aromaterapeutyczne są dobierane z uwzględnieniem upodobań i preferencji zapachowych danej osoby . Cena i oferta masaży są zróżnicowane, zależą od czasu trwania  i rodzaju zużytych olejków.  Naszym zabiegom towarzyszy przyjazna relaksująca muzyka i holistyczne podejście, działając na wszystkie możliwe zmysły.

Cel i efekty masażu:

  • spowolnienie i złagodzenie efektów starzenia
  • wzmocnienie struktur mięśniowych twarzy co zapobiega wiotczeniu skóry,
  • wygładzenie i spłycenie zmarszczek oraz profilaktyka tworzenia się nowych,
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry,
  • poprawa owalu i gęstości skóry,
  • zwiększenie ukrwienia i dotlenienia skóry,
  • poprawa funkcji limfodrenażowej co zapobiega tworzeniu się obrzęków i opuchlizn,
  • zapobiega powstawaniu głębokich nieestetycznych bruzd,
  • przywraca blask skórze a także poprawia jej nawilżenie i natłuszczenie
  • usuwa napięcia, zmęczenie oraz przywraca wyprostowaną sylwetkę,
  • głęboko odprężą i relaksuje
  • usuwa blokady energetyczne, poprawia krążenie energii Q w organizmie,
  • uodpornia na stres,

 

 • przywraca wypoczęty wygląd.

Masaże Anti-Aging z zastosowaniem wschodnich technik manualnych:

 

1.JAPOŃSKI MASAŻ ODMŁADZAJĄCY  LIFTING 3D 170 zł

Czas trwania 90 minut                                         cena w serii     150 zł

To unikatowa i znana w Japonii technika masażu opracowana przez  dr Hidemi Morimasa, międzynarodowego eksperta w zakresie odmładzających i przeciwstarzeniowych technik manualnych,łączy w sobie najnowsze osiągnięcia medycyny i kosmetyki z tradycjami Wschodu. Mięśnie twarzy łączą się bowiem z mięśniami okolic przyległych i tylko kompleksowe opracowanie całego tego obszaru ciała daje natychmiastowy i długotrwały  efekt terapeutyczny i kosmetyczny.Masaż obejmuje nie tylko twarz ale całą głowę,szyję, dekolt, ramiona i plecy,gdzie dłonie pracują w trzech wymiarach,co pozwala osiągnąć trójwymiarowe rezultaty liftingujące i pojędrniające.

 

2.ODMŁADZAJĄCY  MASAŻ  HORMONALNY  3D 160 zł

Czas trwania: 80 minut                                        cena w serii        140 zł

Masaż ten jest połączeniem różnych wschodnich technik masażu anti-aging. Obejmuje twarz,dekolt, plecy, dłonie oraz stopy i okolice przedramienia. Duży nacisk kładzie się na rozgrzanie stóp i okolicy lędźwiowo-krzyżowej z uwzględnieniem punktów akupresury, co z kolei harmonizuje całe ciało, wyrównuje wydzielenie hormonów, poprawia pracę całego organizmu, odmładza skórę głęboko odpręża.

 

3.LIFTINGUJĄCY  MASAŻ TWARZY  Z  AKUPRESURĄ 120 zł

Czas trwania:60 minut                                             cena w serii        100zł

Oddziałuje na głębsze struktury mięśniowe, poprawia ich sprężystość a zarazem jędrność skóry. Intensywnie pobudza procesy regeneracji, wspomaga przepływ limfy, zwiększa jej dotlenienie i ukrwienie, wygładza zmarszczki,zapobiega powstawaniu głębokich nieestetycznych bruzd.

 

4.PRZECIWSTARZENIOWY  MASAŻ  TWARZY „PROFILAKTYKA ANTI-AGING 35+” 100 zł

Czas trwania:60 minut                                                                                               cena w serii          90 zł

Masaż ten intensywnie stymuluje skórę i tkanki podskórne,przez co pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, który już po 20 roku życia zaczyna stopniowo spadać, przez co skóra z czasem traci jędrność i swoje prawidłowe napięcie. Masaż zalecany jest w celu profilaktyki i znacznego spowolnienia procesu powstawania zmarszczek. Zabezpiecza skórę przed przedwczesnym starzeniem, pozwala utrzymać ją w dobrej kondycji na długie lata. Obejmuje nie tylko twarz ale górną część pleców, ramion, szyję i głowę.Masaż ten powstał z własnego doświadczenia w oparciu o różne techniki masażu anti-aging z zastosowaniem akupresury. Odpowiednie i właściwe ich połączenie i dostosowanie do indywidualnych potrzeb skóry pozwala na skuteczną i długofalową profilaktykę już u osób w młodym wieku.

 

5.MASAŻ STRESS- FREE 120 zł

Czas trwania:60 minut    cena w serii    100 zł

Stres i uczucia jakie mu towarzyszą, nie pozostają bez wpływu na stan naszych mięśni. Duży stres silnie mobilizuje mięśnie, a długotrwały stres mobilizuje je w sposób ciągły. Z tego powodu mięśnie twardnieją a wyraz twarzy utrwala się. Twarz pod wpływem stresu przybiera posępny wyraz,wydaje się zmęczona i starsza.Celem tego masażu jest złagodzenie napięcia mięśni twarzy, głowy,karku,które w stanach przewlekłego stresu mają tendencje do kurczenia,twardnienia i kumulowania zmęczenia. Jest oryginalną i niezwykle skuteczną metodą masażu,opracowaną przez dr H. Selye, który wyodrębnił 3 poziomy stresu i techniki masażu pozwalające wybrać tą odpowiednią,  dostosowaną indywidualnie do potrzeb klienta.  Masaż ten nie tylko poprawia urodę ale również ma wpływ na stan zdrowia.

 

6.CHIŃSKI MASAŻ TWARZY  TUI-NA Z REFLEKSOLOGIĄ OCZU 120 zł

Czas trwania: 60 minut                                                                   cena w serii      100 zł

Jest to naturalna, efektywna, manualna technika wywodząca się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej stosowana przy dolegliwościach narządu wzroku, mająca wszechstronne działanie terapeutyczne i kosmetyczne. Masaż ten głęboko relaksuje, uspokaja, usuwa stres, napięcia w głowie i całym ciele jak oczyszczająca kąpiel. Ponadto łagodzi rysy twarzy, zmniejsza cienie i obrzęki pod oczami, zapewnia młodsze wypoczęte spojrzenie,przywraca harmonie i blask skórze. Obejmuje nie tylko twarz i okolice oczu ale także górną partię pleców, szyję, dekolt oraz całą głowę. Technika ta stymuluje również delikatnie cały organizm oraz harmonizuje przepływ energii.

 

7.JAPOŃSKI MASAŻ PLECÓW Z ELEMENTAMI SHIATSU 100 zł

Czas trwania:60 minut                                               cena w serii          90 zł

Shiatsu jest formą terapii manualnej, odmianą japońskiej akupresury. Polega na stosowaniu łagodnego ucisku kciukami lub dłońmi różnych punktów na ciele w celu przywrócenia harmonijnego przepływu energii życiowej, obecnych w naszych kanałach energetycznych zwanych meridianami.Masaż pleców z elementami shiatsu wywiera działanie ogólnoustrojowe jest połączeniem stretchingu i akupresury. Obejmuje również dekolt,ramiona a także głowę. Powoduje pobudzenie naturalnych sił obronnych organizmu. Łagodzi bóle mięśniowe, likwiduje napięcia, poprawia samopoczucie.Jest polecany w zaburzeniach nastoju, stresie, depresji, zmęczeniu i obniżeniu witalności. Poprawia jakość snu i wypoczynku. Sprzyja ogólnej regeneracji, psychofizycznej odporności organizmu.Do masażu stosuje się bogate w składniki odżywcze masło kakaowe z dodatkiem olejku kokosowego i pomarańczowego-to prawdziwa uczta dla skóry, ciała i ducha. Naturalny zapach masła kakaowego pobudza wydzielenia endorfin, dzięki czemu działa antydepresyjnie i odprężająco.

 

WYKONANIE  KAŻDEGO MASAŻU TWARZY OBEJMUJE: dokładne oczyszczanie i przygotowanie skóry do masażu przez zastosowanie odpowiedniego peelingu,  tonizacja skóry-orzeźwiająca mgiełka hydrolat kwiatowy, odmładzający masaż z zastosowaniem aromaterapii dopasowany do indywidualnych potrzeb skóry.

 

UWAGA!!!

DLA  WSZYSTKICH  OSÓB  KORZYSTAJĄCYCH Z MASAŻY ANTI-AGING  W  SERII 6-8  ZABIEGÓW,

ULUBIONA  AROMAESENCJA  10 ML  – GRATIS!

INDYWIDUALNY  AUTOMASAŻ  DOSTOSOWANY  DO  AKTUALNYCH POTRZEB  SKÓRY – GRATIS!

Dagmara tel.502-293-267

dyplomowana kosmetyczka,

specjalistka terapii manualnych

odmładzających wschodnich technik masażu twarzy z zastosowaniem aromaterapii

 

Umiejętności

, ,

Opublikowano w dniu

Lipiec 17, 2015