Rewelacyjne oczyszczanie organizmu z toksyn, metali ciężkich!

Dowiedz się więcej poniżej

 

Zobacz więcej

Zobacz co możesz zyskać

Jonowe oczyszczanie organizmu.

W 2003 roku dwóch amerykańskich naukowców Peter Agre i Roderick Mackinnon dostali nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za odkrycie kanałów wodnych w błonach komórkowych. Odkrycia ich wyjaśniły światu w jaki sposób sole mineralne w postaci jonów i woda transportowane są na zewnątrz i do wewnątrz komórek organizmu. Odkrycia te pozwoliły również zrozumieć jak powstają i są przekazywane sygnały elektryczne w komórkach nerwowych. Dzięki temu jest możliwe wyjaśnienie mechanizmów oczyszczania komórek ze szkodliwych dla organizmu substancji jak też przyczyn powstawania wielu chorób nerek serca, mięśni czy układu nerwowego. Odkrycia te zainspirowały do zbudowania urządzenia do jonowego oczyszczania organizmu.

Zdrowie i życie ludzkie w bardzo dużej mierze zależy od ilości energii w ciele. Zdrowa osoba powinna posiadać 80% jonów ujemnych i 20% jonów dodatnich. Niestety, organizm ludzki można przyrównać do ogromnego magnesu, który przyciąga i zatrzymuje różnorodne toksyny. Metale ciężkie, częściowo utlenione tłuszcze, nierozłożone białka, pokłady cholesterolu, kwas moczowy, osad bakteryjny, kwas mlekowy i długi szereg różnych chemikaliów przenikających wodę, powietrze i pożywienie dostają się w formie zjonizowanej do naszych stawów, arterii, nerwów i tkanek. Toksyny te zakłócają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, co tym samym wpływa na zwiększenie naszej podatności na różne choroby i alergie. Znacznie osłabiony zostaje nasz system odpornościowy.

Technologia generująca jony jest już znana od kilku dekad. To właśnie ta technologia jest kluczem do sukcesu jonizującego urządzenia detoksykacyjnego (Ion-cleanse), które wykorzystuje naprzemienny pozytywny i negatywny ładunek jonowy w trakcie kuracji. To ważne odkrycie umożliwia obecnie usuwanie toksycznego materiału z organizmu człowieka bez względu na ładunek elektryczny jaki poszczególne toksyny mogą posiadać.

Jony są to naładowane atomy, które uzyskały lub straciły elektron, co w konsekwencji powoduje, iż muszą one wytworzyć pole magnetyczne zdolne do wychwytywania i neutralizowania przeciwnie naładowanych cząsteczek i usuwania takich cząstek z organizmu poprzez proces zwany osmozą.

Osmoza to termin naukowy używany do opisania przemieszczania się cząsteczek przez błonę komórkową z wyższego do niższego stężenia. Niższe stężenie odnosi się w tym przypadku do pola jonowego wytworzonego przez urządzenie detoksykacyjne w wodzie.

Często możliwe jest zredukowanie bólu, opuchlizny, obrzęku i innych symptomów spowodowanych przez niewłaściwy tryb życia, jak również pozbycie się toksyn nagromadzonych w ciele. Długoterminowy efekt działania procesu detoksykacyjnego zależy w dużej mierze od pozytywnych zmian stylu życia, które pacjent zamierza podjąć.

 

 

Działanie:

Urządzenie to dzięki specjalnemu programowi wytwarza odpowiednio zmodulowany prąd o zmiennej biegunowości, który powoduje jonizację wody. Stopy zostają zanurzone w wodzie (30 min.) i poprzez pory (okna 2 000) na każdej stopie następuje oczyszczanie i energetyzacja organizmu, szybko i skutecznie.

Wskazania do zabiegu:

– utrata wagi;

– redukcja celulitis;

– problemy z krążeniem;

– zmęczenie;

– poirytowanie;

– stany depresyjne;

– alergie;

– bóle stawów;

– artretyzm;

– problemy z funkcjonowaniem nerek, wątroby;

– słaba przemiana materii;

– łuszczyca;

– trądzik;

– zaburzenia ukrwienia kończyn;

– żylaki;

– oczyszczanie organizmu z metali ciężkich;

– likwidacja obrzęków;

– grzybica …

Body detox

Body Detox – oczyszczanie z toksyn i metali cięzkich.

Zapraszamy, seans 50 zł .

Promocja przy serii!

Opinie i przykłady

Wykaz jednostek chorobowych, w których leczeniu może mieć zastosowanie system łóżek Slender Life:
– choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa M47
– dyskopatie M51
– zespoły przeciążeniowe układy ruchu M70
– osteoporoza M80, M81
– choroba zwyrodnieniowa bioder i kolan M16, M17
– następstwa urazów kończyn dolnych T93
– następstwa urazów kręgosłupa i rdzenia kręgowego T91
– reumatoidalne zapalenie stawów M05

Lek. med. Roman Gawęda

Starszy asystent Kliniki Ortopedii i Traumatologii Specjalista IIº ortopeda – traumatolog

Zapisy:

Możesz wybrać terminy w każdy dzień tygodnia, o każdej porze dnia po wcześniejszej rezerwacji!

tel. 603-676-351,
tel. 883 077 088,
tel. 32 255-53-42

Iwona Owczarz

Iwona Owczarz

Wybierz dogodny termin i kliknij na niebieskim polu:

Opinia Dr med. Piotr Majcher

OPINIA LEKARSKA:

Przeżywamy obecnie Dekadę Stawów i Kości ogłoszoną przez WHO w latach 2000-2010. W związku ze starzeniem się społeczeństwa przybywa osób wymagających kompleksowej rehabilitacji. Jak wiadomo co 3 pacjent zgłaszający się po poradę do lekarza pierwszego kontaktu ma problem chorobowy zlokalizowany w obrębie narządu ruchu. Oferta wychodzi zatem naprzeciw rosnącym potrzebom w tym zakresie. (…)
Rehabilitacja ruchowa przy pomocy łóżek SLENDER LIFE jest formą ćwiczeń biernych, wspomaganych jako metoda leczenia u chorych z różnymi dysfunkcjami narządu ruchu. Polega ona na mechanicznym drążeniu tkanek, wywierających pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Celem jest nie tylko leczenie, ale i zapobieganie wielu chorobom narządu ruchu, skutkom urazów, itp. Jest ona integralną częścią kompleksowej rehabilitacji.
W gabinecie wykonywany jest również masaż leczniczy kręgosłupa, masaż limfatyczny. Masaż prowadzi do poprawy procesu oddychania dzięki ścisłej zależności układu krążenia i oddychania. Większy przepływ krwi przez serce i płuca, rozszerzając naczynia krwionośne, prowadzi do zwiększonej przemiany materii.
Ćwiczenia na łóżkach SLENDER LIFE przewidziane są dla ludzi w każdym wieku od 15 do 100 lat. Szczególnie polecamy je osobom pracującym w pozycji siedzącej, czyli mało aktywnym fizycznie. Zwykle pacjenci ci mają już objawy zmian zwyrodnieniowo-zniekształcających stawów kręgosłupa. Brak ruchu powoduje bóle pleców, zwłaszcza okolicy lędźwiowo-krzyżowej, a ćwiczenia te wzmacniają właśnie mięśnie pleców i brzucha oraz poprawiają ruchomość stawów. (…)
Proponowane ćwiczenia są także odpowiednie dla kobiet po porodzie, astmatyków, osób cierpiących na dolegliwości ze strony serca i układy krążenia. Łóżka SLENDER LIFE nie przyspieszają pracy mięśnia sercowego, nie powodują zadyszki ani wzrostu ciśnienia. Pomagają też osobom z zaburzeniami gospodarki wodnej organizmu. Cykl ćwiczeń trwa 80 minut, na każdym łóżku pacjenci ćwiczą 10 minut, w ciągu tego czasu łóżka wprawiają w ruch wszystkie partie ciała. Ćwiczenia rekondycyjne na łóżkach SLENDER LIFE wzmacniają mięśnie.
Ponieważ łóżko unosi ciężar ciała, mięśnie nie są nadmiernie obciążone, nie ma przyrostu ich masy, a jednak mięśnie ćwiczą i nabierają sprężystości, Oprócz tego mięśnie wzmacniane są ćwiczeniami izometrycznymi, które są wykonywane przez chorych przy współpracy łóżek. Łóżka SLENDER LIFE mają również dodatkowo znaczenie terapeutyczne, gdyż pobudzają obieg krwi. Po każdym cyklu ćwiczeń pacjenci czują się rozluźnieni i wypoczęci. Większość osób z bólami kręgosłupa lub stawów bez problemów wykonuje wszystkie ćwiczenia. Po kilku cyklach ćwiczeń bóle zaczynają ustępować. Wzrasta elastyczność stawów i siła mięśniowa, jest to na przykład szczególnie ważne w rehabilitacji chorych z coraz bardziej powszechnymi uszkodzeniami w obrębie narządu ruchu w przebiegu osteoporozy.

Dr med. Piotr Majcher
Adiunkt Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji
Specjalista IIº rehabilitacji medycznej

Zapraszamy do kontaktu

zapisy: 601-666-480